Teränpidin neutraali HSK-T 4012-80hp mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Sopiva HP-suutin nro 320001 tilataan erikseen! Varaosat nro 320610–320626 löytyvät varaosaluettelosta.
PSC-kiristyspultti pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Neutraali |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 50 astetta |
| Varren tyyppi | Onttovarren kartio |
| Käyttö | Päätysiirto; ulkopuolinen pituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp1 | neutraali |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Pidinstandardi | ISO 12164-3 |
| Kartio | HSK-T |
| Sopivat kääntöterät | CN.. 1204.. |
| Vaihtoterän koko | 12 |
| Varaosa | P01 |
| Varren ⌀ | 40 mm |
| A-mitta (pituus) | 80 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistelykoneistus |
| Kokonaispituus | 100 mm |
| Käyttö | Päätysiirto; ulkopuolinen pituussorvaus |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G3200654012-80HP |
|---|---|
| EAN | 2050002039704 |