HOLEX Pro Eco -kiinnityspidin vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kohdistettu jäähdytys terällä.
Huomautus
Jäähdytysnesteen syöttö pään alta letkuliitännän kautta (G1/8" – sisältyy toimitukseen).
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Varren tyyppi | Teränpidin |
| Käyttö | vasen |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | SCLCL 95° |
| Usp2 | vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | CC.. 09T3..; CC.. 09T3..; CC.. 09T3.. |
| Vaihtoterän koko | 9 mm |
| ISO-koodi pidin | SCLCR/L 2020K09 |
| Varren koko | 20 mm |
| Pään pituus l1 | 17 mm; 17 mm; 17 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 25 mm |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | Työpajanormi; Työpajanormi; Työpajanormi |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 269028 2 |
| Sopivat kääntöterät | CC.. 09T3..; CC.. 09T3..; CC.. 09T3.. |
| Käyttö | vasen |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260049 |
|---|---|
| EAN | 4067263109648 |