GARANT Master Eco -sorvauspide, lyhyt, oikea 20/12 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin tehokas jäähdytys suoraan särmälle ja lisäksi vapaapinnan jäähdytys.
Huomautus
Jäähdytysnesteen siirto varren alapinnan pitkänomaisen reiän kautta yhdessä GARANT Master Eco -kiinnikkeiden nro 319006–319136 tai nro 317900 kanssa, kun varren pituus < 125 mm. Lisävarusteena liitäntämahdollisuus letkuliittimen (G 1/8”) kautta nro 269207 ja 269208.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Ulkopuolinen pituussorvaus; Tasosorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | CN.. 1204.. |
| Aluslevy | 259031 5 |
| Vaihtoterän koko | 12 mm |
| ISO-koodi pidin | PCLNR/L 2020X12 |
| Varren koko | 20 mm |
| Pään pituus l1 | 30 mm; 30 mm; 30 mm |
| Jousi | 259046 4 |
| Toiminnallinen leveys l4 | 25 mm |
| Kokonaispituus l | 90 mm |
| Normi | DIN ISO 5610; DIN ISO 5610; DIN ISO 5610 |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| VipuruuvI | 259018 15 |
| Viputanko | 259015 15 |
| Käyttö | Pituussorvaus, ulkoinen; Tasosorvaus |
| Sarja | Master Eco |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25000020/12 |
|---|---|
| EAN | 4062406733230 |