Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut C1008-SWUBR03
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6801157
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Teräpalojen reikä on ISO-standardin mukainen. Oikea- tai vasenkätistä teräpalaa käytettäessä: oikeakätinen teräpala (R) käytetään vasenkätisissä työkalunpitimissä (SWUBL**-tyyppi) ja vasenkätinen teräpala (L) käytetään oikeakätisissä työkalunpitimissä (SWUBR**-tyyppi).Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Internal Indexble -Turn Tool |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Porausvarret | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | HM |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 10 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 76 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 4.1 mm |
| Pään pituus (LH) | 44 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | WBGT030104 |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 8 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -12 astetta |
| Pakkauspaino | 0.076 |
| Tuotetyyppi | Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6801157 |
|---|---|
| EAN | 4543885011571 |
| Valmistajan tuotenumero | 6801157 |