QuickTurn-teränpidin, vasen 25/12 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Etu
Kääntöteräpalojen vaihto ilman työkaluja.
Vapauta lukitus painikkeella – vaihda terä – paina puristuskiinnitys paikalleen.
Yksinkertainen ja mukava tapa vähentää hukka-aikaa.
Vakio puristusvoima, korkea toistotarkkuus, huoltovapaa.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | SN.. 1204.. |
| Aluslevy | 259031 21 |
| Vaihtoterän koko | 12 mm |
| ISO-koodi pidin | DSSNR/L 2525M12 |
| Puristin | 259038 8 |
| Varren koko | 25 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Vasen tai oikea | Vasen |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Ruuvi aluslevylle | 259025 4 |
| Käyttö | Vasen |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25110525/12 |
|---|---|
| EAN | 4045197650788 |