QuickTurn-teräpidin, vasen 20/08 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Etu
Vaihtopalan vaihto ilman työkaluja.
Vapauta lukitus painikkeella – vaihda teräsärmä – paina kiinnityspainin.
Yksinkertainen ja mukava tapa vähentää seisokkiaikaa.
Vakio puristusvoima, korkea toistotarkkuus, huoltovapaa.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | DWLNL 95° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | WN.. 0804.. |
| Aluslevy | 259031 42 |
| Vaihtoterän koko | 8 mm |
| ISO-koodi pidin | DWLNR/L 2025K08 |
| Puristin | 259038 10 |
| Varren koko | 20 mm |
| Pään pituus l1 | 32 mm; 32 mm; 32 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 25 mm |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
| Vasen tai oikea | Vasen |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Ruuvi aluslevylle | 259025 4 |
| Käyttö | Vasen |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25190720/08 |
|---|---|
| EAN | 4045197651235 |