Teränpidin, vasen 20/08 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin, vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teräpidin |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp1 | MWLNL 95° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | WN.. 0804.. |
| Aluslevy | 259031 41 |
| Vaihtoterän koko | 8 mm |
| ISO-koodi pidin | MWLNR/L 2020K08 |
| Varren koko | 20 mm |
| Pään pituus l1 | 28 mm; 28 mm; 28 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 25 mm |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
| Vasen tai oikea | Vasen |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Tappi | 259049 2 |
| Ruuvisarja | 259023 2 |
| Kiinnityspanta | 259038 12 |
| Käyttö | Vasen |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25191320/08 |
|---|---|
| EAN | 4045197651273 |