Teränpidin oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teräpidin |
| Käyttö | Tasasorvaus; Ulkopuolinen pituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp1 | MWLNR 95° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | WN.. 0804.. |
| Aluslevy | 259031 41 |
| Vaihtoterän koko | 8 mm |
| ISO-koodi pidin | MWLNR/L 2525M08 |
| Varren koko | 25 mm |
| Pään pituus l1 | 31 mm; 31 mm; 31 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Vasen tai oikea | Oikea |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Tappi | 259049 2 |
| Ruuvisarja | 259023 2 |
| Kiinnityspanta | 259038 12 |
| Käyttö | Päätysorvaus; Pituussorvaus ulkopuolinen |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 251912 |
|---|---|
| EAN | 4045197651266 |