GARANT Master Eco -puristinpidin 25/08 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin tehokas jäähdytys suoraan särmälle ja lisävapaapinnan jäähdytys.
Huomautus
Jäähdytysnesteen siirto varren alapinnassa olevan pitkänomaisen reiän kautta yhdessä GARANT Master Eco -kiinnikkeiden nro 319006–319136 tai nro 317900 kanssa, kun varren pituus < 125 mm. Lisävarusteena liitäntämahdollisuus letkuliitännän kautta (G 1/8") nro 269207 ja 269208.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Käyttö | vasen |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | DWLNL 95° |
| Usp2 | vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | WN.. 0804..; WN.. 0804..; WN.. 0804.. |
| Aluslevy | 259033 6 |
| Vaihtoterän koko | 8 mm |
| ISO-koodi pidin | DWLNR/L 2525M08 |
| Varren koko | 25 mm |
| Pään pituus l1 | 35 mm; 35 mm; 35 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | Konepajanormi; Konepajanormi; Konepajanormi |
| Ruuvi aluslevylle | 259027 9 |
| Sopivat kääntöterät | WN.. 0804..; WN.. 0804..; WN.. 0804.. |
| Kiristin, ruuvi, jousi | 259036 26 |
| Käyttö | vasen |
| Sarja | Master Eco |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25191525/08 |
|---|---|
| EAN | 4067263122364 |