GARANT Master Mute vaihdettava teräpää SCLC vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Tärinänvaimennettuihin porauspuomin varsiin nro 265060–265076.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | vasen |
| Tuotetyyppi | Teräpää |
| Usp1 | vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | CC.. 09T3.. |
| Vaihtoterän koko | 9 mm |
| Kokonaispituus l | 24 mm |
| Käyttö | vasen |
| Sarja | Master Mute |
| Vaihtopalan ruuvi | 269028 50 |
| Min. halkaisija ⌀ | 40 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 22 mm |
| Jäähdytyskanavien määrä | 2 |
| Varren halkaisija ds | 32 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 265203 |
|---|---|
| EAN | 4069515032292 |