GARANT Master Mute vaihtoteräpää SCLC oikea 16/06
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Päätynsorvaus |
| Tuotetyyppi | Teräpää |
| Usp1 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | CC.. 0602.. |
| Vaihtoterän koko | 6 mm |
| Kokonaispituus l | 16.5 mm |
| Käyttö | Päätynsorvaus |
| Sarja | Master Mute |
| Vaihtopalan ruuvi | 269028 38 |
| Min. halkaisija ⌀ | 20 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 11 mm |
| Jäähdytyskanavien määrä | 2 |
| Varren halkaisija ds | 16 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26520216/06 |
|---|---|
| EAN | 4069515032216 |