GARANT Master Mute vaihtoteräpää SCLC oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Päätynsorvaus |
| Tuotetyyppi | Teräpää |
| Usp1 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | CC.. 09T3.. |
| Vaihtoterän koko | 9 mm |
| Kokonaispituus l | 19.5 mm |
| Käyttö | Päätysorvaus |
| Sarja | Master Mute |
| Vaihtopalan ruuvi | 269028 50 |
| Min. halkaisija ⌀ | 25 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 13 mm |
| Jäähdytyskanavien määrä | 2 |
| Varren halkaisija ds | 20 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 265202 |
|---|---|
| EAN | 4069515032223 |