Teränpidin
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | CC.. 1204..; CC.. 1204..; CC.. 1204.. |
| Aluslevy | 269005 6 |
| Vaihtoterän koko | 12 mm |
| ISO-koodi pidin | SCSCR/L 2020K12 |
| Varren koko | 20 mm |
| Pään pituus l1 | 24 mm; 24 mm; 24 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 25 mm |
| Kokonaispituus l | 126 mm |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Ruuvi aluslevylle | 269013 5 |
| Sopivat kääntöterät | CC.. 1204..; CC.. 1204..; CC.. 1204.. |
| Sisäinen | ei; ei; ei |
| Käyttö | Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen |
| Käyttö | Vasen; Vasen; Vasen |
| Varren tyyppi | Teräpää; Teräpää; Teräpää |
| Varren mitat | 20; 20; 20 |
| Käyttö | Vasen |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260001 |
|---|---|
| EAN | 4045197929297 |