Teräpidin, oikea 12/09 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teräpidin, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 75 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Ulkopuolinen pituussorvaus; Otsasorvaus; Otsasorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | SCRCR 75° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | CC.. 09T3.. |
| Vaihtoterän koko | 9 mm |
| ISO-koodi pidin | SCRCR/L 1212F09 |
| Varren koko | 12 mm |
| Pään pituus l1 | 15 mm; 15 mm; 15 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 13 mm |
| Kokonaispituus l | 80 mm |
| Vasen tai oikea | oikea ja neutraali |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Käyttö | Ulkopuolinen pituussorvaus; Otsasorvaus; Otsasorvaus |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26000412/09 |
|---|---|
| EAN | 4045197772497 |