QuickTurn-teränpidin, oikea 20/12 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Etu
Vaihtoterän vaihto ilman työkaluja.
Avaa lukitus painikkeella – vaihda teräsärmä – paina kiinnityspuristinta.
Yksinkertainen ja mukava tapa vähentää seisokkiaikaa.
Vakio puristusvoima, korkea toistotarkkuus, huoltovapaa.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teräpidin |
| Käyttö | Päätysorvaus; Ulkopuolinen pituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp1 | DSSNR 45° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | SN.. 1204.. |
| Aluslevy | 259031 21 |
| Vaihtoterän koko | 12 mm |
| ISO-koodi pidin | DSSNR/L 2025K12 |
| Puristin | 259038 8 |
| Varren koko | 20 mm |
| Pään pituus l1 | 49 mm; 49 mm; 49 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
| Vasen tai oikea | Oikea |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Ruuvi aluslevylle | 259025 4 |
| Käyttö | Päätysorvaus; Ulkopuolinen pituussorvaus |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25110420/12 |
|---|---|
| EAN | 4045197650757 |