Teränpidin vasen PSC 40/12hp mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Swisstools
- Tuotenumero
- G32031640/12HP
- Varastotilanne
- 11kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Huomautus
Sopiva HP-suutin nro 320001 tilataan erikseen! Varaosat nro 320610−320626 löydät varaosaluettelosta.
PSC-kiristyspultti saatavana pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Käyttö | vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp1 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Pidinstandardi | ISO 26623-1 |
| Kartio | PSC |
| Sopivat kääntöterät | CN.. 1204.. |
| Vaihtoterän koko | 12 |
| Esiporausreiän minimihalkaisija d1 min | 50 mm |
| Varaosa | P01 |
| Akselinkärkien väli f | 27 mm |
| Varren ⌀ | 40 mm |
| A-mitta (pituus) | 50 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely |
| Kokonaispituus | 74 mm |
| Käyttö | Vasen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G32031640/12HP |
|---|---|
| EAN | 2050002039834 |