Teränpidin vasen 16/12 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | PCLNL 95° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | CN.. 1204.. |
| Aluslevy | 259031 2 |
| Vaihtoterän koko | 12 mm |
| ISO-koodi pidin | PCLNR/L 1616H12 |
| Varren koko | 16 mm |
| Pään pituus l1 | 25 mm; 25 mm; 25 mm |
| Jousisarja | 259044 2 |
| Toiminnallinen leveys l4 | 20 mm |
| Kokonaispituus l | 100 mm |
| Vasen tai oikea | Vasen |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| VipuruuvI | 259018 8 |
| Jousitappisarja | 259047 2 |
| Viputanko | 259015 2 |
| Käyttö | Vasen |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25001916/12 |
|---|---|
| EAN | 4045197650009 |