Teränpidin, vasen 20/09 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin, vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 75 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teräpidin |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp1 | PCBNL 75° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | CN.. 09T3.. |
| Aluslevy | 259031 27 |
| Vaihtoterän koko | 9 mm |
| ISO-koodi pidin | PCBNR/L 2020K09 |
| Varren koko | 20 mm |
| Pään pituus l1 | 21 mm; 21 mm; 21 mm |
| Jousisarja | 259044 5 |
| Toiminnallinen leveys l4 | 20 mm |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
| Vasen tai oikea | Vasen |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| VipuruuvI | 259018 6 |
| Jousitappisarja | 259047 3 |
| Viputanko | 259015 9 |
| Käyttö | Vasen |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25002120/09 |
|---|---|
| EAN | 4045197781857 |