Teränpidin vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teräpidin |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp1 | DCLNL 95° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | CN.. 1906.. |
| Aluslevy | 259031 36 |
| Vaihtoterän koko | 19 mm |
| ISO-koodi pidin | DCLNR/L 3232P19 |
| Varren koko | 32 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 40 mm |
| Kokonaispituus l | 170 mm |
| Vasen tai oikea | Vasen |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Ruuvi aluslevylle | 259025 12 |
| Kiristin, ruuvi, jousi | 259035 7 |
| Käyttö | Vasen |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250017 |
|---|---|
| EAN | 4045197771995 |