Teränpidin 25/16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Käyttö | Otsasorvaus; Ulkopuolinen pituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | DCLNR 95° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | CN.. 1606.. |
| Aluslevy | 259031 35 |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| ISO-koodi pidin | DCLNR/L 2525M16 |
| Varren koko | 25 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Vasen tai oikea | Oikea |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Ruuvi aluslevylle | 259025 11 |
| Kiristin, ruuvi, jousi | 259035 6 |
| Käyttö | Otsasorvaus; Ulkopuolinen pituussorvaus |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25001625/16 |
|---|---|
| EAN | 4045197771940 |