Teränpidin oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 75 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Ulko- pituussorvaus; Tasosorvaus; Tasosorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | CN.. 1606.. |
| Aluslevy | 259031 35 |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| ISO-koodi pidin | PCBNR/L 2525M16 |
| Varren koko | 25 mm |
| Jousisarja | 259044 6 |
| Toiminnallinen leveys l4 | 22 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Vasen tai oikea | Oikea |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| VipuruuvI | 259018 11 |
| Jousitappisarja | 259047 4 |
| Viputanko | 259015 12 |
| Käyttö | Ulkopuolinen pituussorvaus; Tasosorvaus; Tasosorvaus |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250020 |
|---|---|
| EAN | 4045197772107 |