GARANT Master Eco -puristinpidin oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin tehokas jäähdytys suoraan teräsärmälle sekä lisäjäähdytys päästöpinnalle.
Huomautus
Jäähdytysnesteen siirto varren alapinnan pitkänomaisen reiän kautta yhdessä GARANT Master Eco -kiinnikkeiden nro 319006–319136 tai vaihtoehtoisesti nro 317900 kanssa, kun varren pituus < 125 mm. Lisävarusteena liitäntämahdollisuus letkuliittimen (G 1/8") kautta nro 269207 ja 269208.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Varren tyyppi | Teränpidin |
| Käyttö | Pääty-/tasosorvaus; Pääty-/tasosorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | DCLNR 95° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ja |
| Sopivat kääntöterät | CN.. 1204..; CN.. 1204..; CN.. 1204.. |
| Aluslevy | 259031 49 |
| Vaihtoterän koko | 12 mm |
| ISO-koodi pidin | DCLNR/L 2525M12 |
| Varren koko | 25 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | Verstasstandardi; Verstasstandardi; Verstasstandardi |
| Ruuvi aluslevylle | 259027 8 |
| Sopivat kääntöterät | CN.. 1204..; CN.. 1204..; CN.. 1204.. |
| Käyttö | Tasojyrsintä; tasojyrsintä |
| Sarja | Master Eco |
| Puristin, ruuvi, O-rengas | 259036 22 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250038 |
|---|---|
| EAN | 4067263121183 |