GARANT Master Eco -sorvinpidin, lyhyt, vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin tehokas jäähdytys suoraan teräsärmälle ja lisäksi vapaapinnan jäähdytys.
Huomautus
Jäähdytysnesteen siirto varren alapinnan pitkänomaisen reiän kautta yhdessä GARANT Master Eco -kiinnikkeiden nro 319006–311936 tai nro 317900 kanssa, kun varren pituus < 125 mm. Valinnaisesti liitäntämahdollisuus letkuliittimen kautta (G 1/8 tuumaa) nro 269207 ja 269208.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Varren tyyppi | Teräpidin |
| Käyttö | vasen |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp1 | SCLCL 95° |
| Usp2 | vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | CC.. 09T3..; CC.. 09T3..; CC.. 09T3.. |
| Vaihtoterän koko | 9 mm |
| ISO-koodi pidin | SCLCR/L 2020X09 |
| Varren koko | 20 mm |
| Pään pituus l1 | 30 mm; 30 mm; 30 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 25 mm |
| Kokonaispituus l | 90 mm |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | Konepajanormi; Konepajanormi; Konepajanormi |
| Sopivat kääntöterät | CC.. 09T3..; CC.. 09T3..; CC.. 09T3.. |
| Käyttö | Vasen; Vasen; Vasen |
| Käyttö | vasen |
| Sarja | Master Eco |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260027 |
|---|---|
| EAN | 4067263122401 |