HOLEX Pro Eco -kiinnityspidin oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Suunnattu jäähdytys teräsärmälle.
Huomautus
Jäähdytysnesteen syöttö pään alapuolelta letkuliitännän kautta (G1/8" – sisältyy toimitukseen).
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Käyttö | Otsasorvaus; Otsasorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | CN.. 1204.. |
| Aluslevy | 259034 1 |
| Vaihtoterän koko | 12 mm |
| ISO-koodi pidin | PCLNR/L 2525M12 |
| Varren koko | 25 mm |
| Pään pituus l1 | 26 mm; 26 mm; 26 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Normi | Konepajanormi; Konepajanormi; Konepajanormi |
| VipuruuvI | 259019 1 |
| Viputanko | 259016 1 |
| Käyttö | Tasosorvaus; Tasosorvaus |
| Sarja | Pro Eco |
| Jousitappi | 259045 1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250044 |
|---|---|
| EAN | 4069515004015 |