GARANT Master Mute -vaihtoteräpää PTFN oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Värinänvaimennettuihin poratangon varsiin nro 265060–265076.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Päätytasosorvaus |
| Tuotetyyppi | Teräpää |
| Usp1 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | TN.. 1604.. |
| Aluslevy | 269005 15 |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| Kokonaispituus l | 27 mm |
| VipuruuvI | 259018 19 |
| Viputanko | 259015 20 |
| Käyttö | Tasosorvaus |
| Sarja | Master Mute |
| Min. halkaisija ⌀ | 40 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 22 mm |
| Jäähdytyskanavien määrä | 3 |
| Varren halkaisija ds | 32 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 265120 |
|---|---|
| EAN | 4069515031875 |