Sorvaustyökalut nelikulmaisella varrella STGCL062
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6850379
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
Nämä tuotteet on tarkoitettu vain Pohjois-Amerikan alueelle.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Square Shank Turning Tools |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kolmikulmaisille kääntöteräpaloille | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 2-1/2" |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 1/2" |
| Pään pituus (LH) | 5/8" |
| Varren korkeus (H) | 3/8" |
| Varren leveys (B) | 3/8" |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Sorvaustyökalut nelikulmaisella varrella |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6850379 |
|---|---|
| EAN | 4543885848825 |
| Valmistajan tuotenumero | 6850379 |