Teränpidin oikea 12/11 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Tasosorvaus; Pituussorvaus, ulkopuolinen |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | STJCR 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | TC.. 1102.. |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | STJCR/L 1212M11 |
| Varren koko | 12 mm |
| Pään pituus l1 | 16 mm; 16 mm; 16 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 12 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Vasen tai oikea | oikea ja neutraali |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Käyttö | Tasosorvaus; Pituussorvaus, ulkopuolinen |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26090412/11 |
|---|---|
| EAN | 4045197798015 |