Sorvaustyökalu neliövarrella CTGPR2525M3 CTGPL1616H3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6802649
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Square Shank Turning Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Kolmionmuotoisille vaihtoterille | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 100 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 20 mm |
| Pään pituus (LH) | 23 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | TPMR160308 |
| Kokonaispituus (OAL) | 100 mm |
| Varren korkeus (H) | 16 mm |
| Varren leveys (B) | 16 mm |
| Pakkauspaino | 0.218 |
| Tuotetyyppi | Sorvaustyökalu neliövarrella |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6802649 |
|---|---|
| EAN | 4543885026490 |
| Valmistajan tuotenumero | 6802649 |