Vasen teränpidin PSC
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Sopiva HP-suutin nro 320001 tilataan erikseen! Varaosat nro 320610−320626 löydät varaosaluettelosta.
PSC-kiristyspultti saatavana pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | vasen |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp1 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Pidinstandardi | ISO 26623-1 |
| Kartio | PSC |
| Sopivat kääntöterät | 16E... |
| Vaihtoterän koko | 16HP |
| Akselinkärkien väli f | 35 mm |
| Varren ⌀ | 50 mm |
| A-mitta (pituus) | 60 mm |
| Käyttö | vasen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 320421 |
|---|---|
| EAN | 2050002063143 |