Teränpidin, vasen 25/16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin, vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teräpidin |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp1 | MTJNL 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | TN.. 1604.. |
| Aluslevy | 259031 32 |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| ISO-koodi pidin | MTJNR/L 2525M16 |
| Varren koko | 25 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Vasen tai oikea | Vasen |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Tappi | 259049 6 |
| Ruuvisarja | 259023 2 |
| Kiinnityspanta | 259038 14 |
| Käyttö | Vasen |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25140725/16 |
|---|---|
| EAN | 4045197650931 |