Teränpidin
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Katkaisuterän pidin, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Käyttö | Päätysorvaus; ulkoinen pituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | MTJNR 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | TN.. 2204.. |
| Aluslevy | 259031 33 |
| Vaihtoterän koko | 22 mm |
| ISO-koodi pidin | MTJNR/L 2525M22 |
| Varren koko | 25 mm |
| Pään pituus l1 | 36 mm; 36 mm; 36 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Vasen tai oikea | Oikea |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Tappi | 259049 2 |
| Ruuvisarja | 259023 2 |
| Kiinnityspanta | 259038 13 |
| Käyttö | Päätysorvaus; ulkoinen pituussorvaus |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 251406 |
|---|---|
| EAN | 4045197650917 |