Teränpidin oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Sopiva HP-suutin nro 320001 tilataan erikseen! Varaosat nro 320610−320626 löydät varaosaluettelosta.
PSC-kiristyspultti pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Päätysorvaus; ulkopuolinen pituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Pidinstandardi | ISO 12164-3 |
| Kartio | HSK-T |
| Sopivat kääntöterät | 16E... |
| Vaihtoterän koko | 16HP |
| Akselinkärkien väli f | 27 mm |
| Varren ⌀ | 40 mm |
| A-mitta (pituus) | 55 mm |
| Käyttö | Päätysorvaus; ulkopuolinen pituussorvaus |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 320115 |
|---|---|
| EAN | 2050002062979 |