GARANT Master Eco -sorvaustyökalunpidin, lyhyt, vasen 25/16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin tehokas jäähdytys suoraan särmälle ja lisäjäähdytys vapaapinnalle.
Huomautus
Jäähdytysnesteen syöttö varren alapinnan pitkänomaisen reiän kautta yhdessä GARANT Master Eco -kiinnikkeiden nro 319006–319136 tai nro 317900 kanssa, kun varren pituus < 125 mm. Lisävarusteena liitäntämahdollisuus letkuliittimellä (G 1/8") nro 269207 ja 269208.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Usp1 | MTJNL 93° |
| Usp2 | Vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | TN.. 1604.. |
| Aluslevy | 259033 9 |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| ISO-koodi pidin | MTJNR/L 2525X16 |
| Varren koko | 25 mm |
| Pään pituus l1 | 35 mm; 35 mm; 35 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 105 mm |
| Vasen tai oikea | Vasen |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Tappi | 259049 8 |
| Kiinnityspanta | 259038 20 |
| Kiinnityslaitteen ruuvi | 259021 6 |
| Käyttö | Vasen |
| Sarja | Master Eco |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25140525/16 |
|---|---|
| EAN | 4062406736194 |