GARANT Master Mute vaihtoteräpää STFC vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Tärinänvaimennettuun poraustangon varteen nro 265060–265076.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | vasen |
| Tuotetyyppi | Teräpää |
| Usp1 | vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | TC.. 1103.. |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| Kokonaispituus l | 22 mm |
| Käyttö | vasen |
| Sarja | Master Mute |
| Vaihtopalan ruuvi | 269028 47 |
| Min. halkaisija ⌀ | 32 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 17 mm |
| Jäähdytyskanavien määrä | 2 |
| Varren halkaisija ds | 25 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 265223 |
|---|---|
| EAN | 4069515035712 |