Neliövarrellinen sorvaustyökalu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6811842
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Square Shank Turning Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Minisorvaukseen | Kolmiomaisille vaihtoterille | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 125 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 10 mm |
| Pään pituus (LH) | 10 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | TCGT080202 |
| Kokonaispituus (OAL) | 125 mm |
| Varren korkeus (H) | 8 mm |
| Varren leveys (B) | 10 mm |
| Pakkauspaino | 0.094 |
| Tuotetyyppi | Neliövarrellinen sorvaustyökalu |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6811842 |
|---|---|
| EAN | 4543885118423 |
| Valmistajan tuotenumero | 6811842 |