Teränpidin oikea PSC
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Sopiva HP-suutin nro 320001 tilataan erikseen! Varaosat nro 320610–320626 löytyvät varaosaluettelosta.
PSC-kiristyspultti pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Varren tyyppi | Onttovarren kartio |
| Käyttö | Päätysiirto; ulkopuolinen pituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp1 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Pidinstandardi | ISO 26623-1 |
| Kartio | PSC |
| Sopivat kääntöterät | 16E... |
| Vaihtoterän koko | 16HP |
| Akselinkärkien väli f | 45 mm |
| Varren ⌀ | 63 mm |
| A-mitta (pituus) | 65 mm |
| Käyttö | Päätysiirto; ulkopuolinen pituussorvaus |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 320420 |
|---|---|
| EAN | 2050002063129 |