Teränpidin 20/16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Käyttö | Päätysorvaus; ulkoinen pituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | MTJNR 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | TN.. 1604.. |
| Aluslevy | 259031 32 |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| ISO-koodi pidin | MTJNR/L 2020K16 |
| Varren koko | 20 mm |
| Pään pituus l1 | 31 mm; 31 mm; 31 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 25 mm |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
| Vasen tai oikea | Oikea |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Tappi | 259049 6 |
| Ruuvisarja | 259023 2 |
| Kiinnityspanta | 259038 14 |
| Käyttö | Päätysorvaus; ulkoinen pituussorvaus |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25140620/16 |
|---|---|
| EAN | 4045197650894 |