Sorvaustyökalu neliövarrella ATGNR164-A
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6807855
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
Kiristysmomentti: Suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseenTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Square Shank Turning Tools |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kolmiomaisille kääntöteräpaloille | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 6" |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 1-1/4" |
| Pään pituus (LH) | 1" |
| Master Insert Identification (MIID) | TNMG432 |
| Kokonaispituus (OAL) | 6" |
| Varren korkeus (H) | 1" |
| Varren leveys (B) | 1" |
| Pakkauspaino | 1.7857 |
| Tuotetyyppi | Sorvaustyökalu neliövarrella |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6807855 |
|---|---|
| EAN | 4543885836518 |
| Valmistajan tuotenumero | 6807855 |