Teränpidin vasen 8/07 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teräpidin |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp1 | SDJCL 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 0702..; DC.. 0702..; DC.. 0702.. |
| Vaihtoterän koko | 7 mm |
| ISO-koodi pidin | SDJCR/L 0808D07 |
| Varren koko | 8 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 10 mm |
| Kokonaispituus l | 60 mm |
| Vasen tai oikea | oikea ja neutraali |
| Normi | DIN ISO 5610; DIN ISO 5610; DIN ISO 5610 |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 0702..; DC.. 0702..; DC.. 0702.. |
| Sisäinen | ei; ei; ei |
| Käyttö | Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen |
| Käyttö | Vasen; Vasen; Vasen |
| Varren tyyppi | Teräpää; Teräpää; Teräpää |
| Teränpidikkeen kohdistus | oikea ja neutraali; oikea ja neutraali; oikea ja neutraali |
| Käyttö | Vasen |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2603098/07 |
|---|---|
| EAN | 4067263570608 |