Teränpidin, oikea PSC 40/15hp mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Swisstools
- Tuotenumero
- G32033540/15HP
- Varastotilanne
- 5kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Huomautus
Sopiva HP-suutin nro 320001 tilataan erikseen! Varaosat nro 320610–320626 löytyvät varaosaluettelosta.
PSC-kiristyspultti pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Käyttö | oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Käyttö | Otsasorvaus; Ulkopuolinen pitkittäissorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Pidinstandardi | ISO 26623-1 |
| Kartio | PSC |
| Sopivat kääntöterät | DN.. 1506.. |
| Vaihtoterän koko | 15 |
| Esiporausreiän minimihalkaisija d1 min | 50 mm |
| Varaosa | P05 |
| Akselinkärkien väli f | 27 mm |
| Varren ⌀ | 40 mm |
| A-mitta (pituus) | 50 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely |
| Kokonaispituus | 74 mm |
| Käyttö | Otsasorvaus; Ulkopuolinen pitkittäissorvaus |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G32033540/15HP |
|---|---|
| EAN | 2050002039896 |