Teräpidin oikea 8/07 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teräpidin oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Päätysorvaus; ulkoinen pituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | SDJCR 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 0702..; DC.. 0702..; DC.. 0702.. |
| Vaihtoterän koko | 7 mm |
| ISO-koodi pidin | SDJCR/L 0808D07 |
| Varren koko | 8 mm |
| Pään pituus l1 | 13 mm; 13 mm; 13 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 10 mm |
| Kokonaispituus l | 60 mm |
| Vasen tai oikea | oikea ja neutraali |
| Normi | DIN ISO 5610; DIN ISO 5610; DIN ISO 5610 |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 0702..; DC.. 0702..; DC.. 0702.. |
| Sisäinen | ei; ei; ei |
| Käyttö | Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen |
| Käyttö | Oikea; Oikea; Oikea |
| Varren tyyppi | Teräpää; Teräpää; Teräpää |
| Teränpidikkeen kohdistus | oikea ja neutraali; oikea ja neutraali; oikea ja neutraali |
| Käyttö | Tasosorvaus; Ulkopuolinen pituussorvaus |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2603088/07 |
|---|---|
| EAN | 4067263103905 |