Teränpidin, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Tasosorvaus; Ulkopuolinen pituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | SDACR 90° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 0702.. |
| Vaihtoterän koko | 7 mm |
| ISO-koodi pidin | SDACR/L 1616M07 |
| Varren koko | 16 mm |
| Pään pituus l1 | 16 mm; 16 mm; 16 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 16 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Vasen tai oikea | oikea ja neutraali |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Käyttö | Päätysorvaus; Pituussorvaus ulkopuolinen |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260298 |
|---|---|
| EAN | 4045197797872 |