Teränpidin, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Tasopinnansorvaus; Tasopinnansorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | DC..11T3.. |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | SDJCR1616JX-11FF |
| Varren koko | 16 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 16 mm |
| Kokonaispituus l | 120 mm |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Käyttö | Tasopinnansorvaus; Tasopinnansorvaus |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 269991 |
|---|---|
| EAN | 4960664603336 |