Teränpidin, vasen 25/11 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin, vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 63 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teräpidin |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp1 | PDNNL 63° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | DN.. 1104.. |
| Aluslevy | 259031 7 |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | PDNNR/L 2525M11 |
| Varren koko | 25 mm |
| Pään pituus l1 | 29 mm; 29 mm; 29 mm |
| Jousisarja | 259044 4 |
| Toiminnallinen leveys l4 | 12 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Vasen tai oikea | Vasen |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| VipuruuvI | 259018 6 |
| Jousitappisarja | 259047 3 |
| Viputanko | 259015 7 |
| Käyttö | Vasen |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25061325/11 |
|---|---|
| EAN | 4045197861788 |