Teränpidin, oikea 25/15 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Otsasorvaus; Ulkopuolinen pituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | PDJN 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | DN.. 1506.. |
| Aluslevy | 259031 28 |
| Vaihtoterän koko | 15 mm |
| ISO-koodi pidin | DDJNR/L 2525M15 |
| Varren koko | 25 mm |
| Pään pituus l1 | 36 mm; 36 mm; 36 mm |
| Jousi | 259045 1 |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Vasen tai oikea | Oikea |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Ruuvi aluslevylle | 259025 10 |
| Kiristin, ruuvi, jousi | 259035 2 |
| Käyttö | Tasopäätysorvaus; ulkoinen pituussorvaus |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25060825/15 |
|---|---|
| EAN | 4045197650450 |