GARANT Master Eco -puristinpidin oikea 25/11 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin tehokas jäähdytys suoraan teräsärmälle ja lisäksi vapaapinnan jäähdytys.
Huomautus
Jäähdytysnesteen siirto varren alapinnan pitkänomaisen reiän kautta yhdessä GARANT Master Eco -kiinnittimien nro 319006−311936 tai nro 317900 kanssa, kun varren pituus < 125 mm. Vaihtoehtoisesti liitäntämahdollisuus letkuliittimen (G 1/8 tuumaa) nro 269207 ja 269208 kautta.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Varren tyyppi | Teränpidin |
| Käyttö | Päätysorvaus; Päätysorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | SDJCR 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 11T3..; DC.. 11T3..; DC.. 11T3.. |
| Aluslevy | 269007 1 |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | SDJCR/L 2525M11 |
| Varren koko | 25 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | Verkstattinormi; Verkstattinormi; Verkstattinormi |
| Ruuvi aluslevylle | 269013 7 |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 11T3..; DC.. 11T3..; DC.. 11T3.. |
| Käyttö | Päätysorvaus; Päätysorvaus |
| Sarja | Master Eco |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26029225/11 |
|---|---|
| EAN | 4067263122494 |