GARANT Master Eco -sorvin teräpidin lyhyt oikea 20/11 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin tehokas jäähdytys suoraan teräsärmälle sekä lisävapaapinnan jäähdytys.
Huomautus
Jäähdytysnesteen syöttö varren alapinnan pitkänomaisen reiän kautta yhdessä GARANT Master Eco -kiinnikkeiden nro 319006−319136 tai nro 317900 kanssa, kun varren pituus < 125 mm. Lisävarusteena liitäntämahdollisuus letkuliitännällä (G 1/8”) nro 269207 ja 269208.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teräpidin |
| Käyttö | Ulkopuolinen pituussorvaus; Tasosorvaus |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp1 | PDJNR 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | DN.. 1104.. |
| Aluslevy | 259031 44 |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | PDJNR/L 2020X11 |
| Varren koko | 20 mm |
| Pään pituus l1 | 35 mm; 35 mm; 35 mm |
| Jousi | 259046 5 |
| Toiminnallinen leveys l4 | 25 mm |
| Kokonaispituus l | 95 mm |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| VipuruuvI | 259018 16 |
| Viputanko | 259015 16 |
| Käyttö | Ulkopuolinen pituussorvaus; Tasosorvaus |
| Sarja | Master Eco |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25062420/11 |
|---|---|
| EAN | 4062406728939 |