Eco-kiinnityspidin, lyhyt, vasen 20/15 mm
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Sisäisellä lastuamisnesteen syötöllä teräsärmään. Tarkkuussuuttimien kautta tapahtuva jäähdytys vähentää lämpökuormitusta kohdennetusti ja tehokkaasti, koska jäähdytysnestesuihku pidetään optimaalisesti suunnattuna lastun ja teräsärmän välissä. Korkeampaan tuottavuuteen, pidempään käyttöikään ja parempaan prosessivarmuuteen.
Huomautus
Lastuamisnesteen siirto mahdollinen vain yhdessä GARANT eco-System -pitimien nro 319001–319886 kanssa tai varren pituudella < 125 mm lisäksi nro 317900.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | DDJNL 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | DN.. 1506.. |
| Aluslevy | 259033 3 |
| Vaihtoterän koko | 15 mm |
| ISO-koodi pidin | DDJNR/L 2020X15 |
| Varren koko | 20 mm |
| Pään pituus l1 | 38 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 25 mm |
| Kokonaispituus l | 97 mm |
| Vasen tai oikea | Vasen |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Ruuvi aluslevylle | 259027 2 |
| Kiristin, ruuvi, jousi | 259036 11 |
| Käyttö | Vasen |
| Sarja | Eco |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25061520/15 |
|---|---|
| EAN | 4045197927330 |