Teränpidin vasen 16/11 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teräpidin |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp1 | SDJCL 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 11T3.. |
| Aluslevy | 269005 3 |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | SDJCR/L 1616H11 |
| Pään pituus l1 | 20 mm; 20 mm; 20 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 20 mm |
| Kokonaispituus l | 100 mm |
| Vasen tai oikea | vasen ja neutraali |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 269028 2 |
| Varren mitat | 16 mm |
| Käyttö | Vasen |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26030916/11 |
|---|---|
| EAN | 4045197652621 |