Teränpidin vasen 12/07 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teräpidin |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp1 | SDJCL 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 0702.. |
| Vaihtoterän koko | 7 mm |
| ISO-koodi pidin | SDJCR/L 1212F07 |
| Pään pituus l1 | 17 mm; 17 mm; 17 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 16 mm |
| Kokonaispituus l | 80 mm |
| Vasen tai oikea | vasen ja neutraali |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 269028 22 |
| Varren mitat | 12 mm |
| Käyttö | Vasen |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26030912/07 |
|---|---|
| EAN | 4045197652614 |